SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Wärnamo Sportklubb

Översta raden fr. v: Jonas Pettersson, Magnus Pettersson, Frida Deltin, Kjell Ahnstedt, Monica Brogård. Understa raden fr. v: Maria Jonasson, Jeanette Jarl Ågren, Lena Hammarström, Madelene Nishiura
 
Styrelsen 2020/21
Ordförande: 
Jeanette Jarl Ågren
 

Mejladress

ordforande@warnamosk.se

 

Mobilnummer

076 - 039 32 09

 

Vice ordförande: 
Maria Jonasson
 
mjonasson@gmail.com 076 - 848 39 33
Kassör tf:
Kjell Ahnstedt 
 
kjell.ahnstedt@live.se 070 - 621 58 68
Styrelseledamöter:
Madelene Nishiura

 

 

 

070 - 213 94 26

Monica Brogård monica.brogard70@gmail.com 076 - 208 77 37
Lena Hammarström lena@forsheda.net 072 - 146 68 64
Magnus Pettersson magnus.pettersson@vgt.nu 076 - 140 08 05
Jonas Pettersson
jonas@vmomail.se 070 - 567 28 86

Börje Lennartsson

 

   
Suppleanter:
Frida Deltin

 

frida@deltin.se

 

076 - 819 77 56

vakant
   
 
Se vilka utbildningar våra styrelsemedlemmar har genomfört genom att klicka på länken nedanför.
 
 
Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Tävlingsstatistik för våra aktiva
Mer friidrott & statistik på SMFIF
Vår huvudsponsor
Våra övriga sponsorer
Våra annonsörer